Záhrada a ihrisko

Upravená záhrada a ihrisko umožňuje dostatok pohybu a priestor na hry (šmykľavky, preliezky, záhradné domčeky, pieskovisko, trampolína, autíčka a traktory).

Učenie hravou formou

Celý náš program prebieha hravou formou ako je čítanie z knižiek, opis obrázkov, počúvanie hudby, spievanie a tancovanie, maľovanie a pod., takže deti nemajú problém naučiť sa cudziu reč bez toho, aby si to uvedomovali.

Antialergické postredie

Poskytujeme antialergické postredie, vhodné pre prijatie všetkych detí, škôlka Fairyland spĺňa všetky bezpečnostné a protipožiarne predpisy.

Uvítanie riaditeľkou

Rozprávková krajina je živým priestorom, kde sú deti nadšené a motivované na dosiahnutie nekonečných možností. Deti sú stredobodom každého rozhodnutia, ktoré robíme, aby sme sa uistili, že sú šťastní, sebaistí a že príležitosti, ktoré sa im poskytujú, sú relevantné pre ich potreby v súčasnosti i v budúcnosti.

To bolo cieľom riaditeľky, dámy, ktorá v roku 2009 založila svet víl, inteligentné deti, ktoré využívajú celú svoju energiu prostredníctvom množstva športových aktivít v rôznych jazykoch. Vytvorila svet rovnaký pre jej vlastné deti aj stovky malých priateľov, ktorí dostávajú neuveriteľné príležitosti posledných 10 rokov. Do tohto projektu vložila veľa energie, času a celého srdca.

Pani riaditeľka prešla neúnavne rôznymi nástrahami, zatiaľ čo deťom ponúkala množstvo aktivít, ako sú jazyky od útleho detstva a rozvoj športových aktivít pre deti, takže naši absolventi sa stali suverénnymi školákmi, ktorí sa nestratili v žiadnom kúte sveta či už prídu na korčuliach, alebo s tenisovou raketou v batohu.

Prišla som do nádherného kolotoča plného piesní, farieb a lásky. Som hrdá na to, že som po rokoch veľmi podobných skúseností v inej časti sveta členom tímu Fairyland.

riaditeľka

Naše triedy

class image
  • Kapacita triedy 8 detí
  • Vek 2-3 rokov

Jumping frogs

Po - Pia : 07:30 - 18:00

Naše jasle pracujú na základe Britského systému Early Year Founation Stage. Vzdelávacie programy pre veľmi malé deti do 3 rokov zahŕňajú všetky základné oblasti rozvoja.

Janošíkova 111, 811 04 Bratislava

class image
  • Kapacita triedy 10 detí
  • Vek 3-4 rokov

Lady birds

Po - Pia : 07:30 - 18:00

Osvojujú si cudzí jazyk prirodzenou metódou, aj používaním v každodenných činnostiach. Zdokaľujú sa v komunikácii a vytvárajú prvé priateľstvá.

Janošíkova 111, 811 04 Bratislava

class image
  • Kapacita triedy 10 detí
  • Vek 4-6 rokov

Busy bees

Po - Pia : 07:30 - 18:00

Sú už šikovní škôlkari, pripravení na knihy, nožnice aj stavebnice. Prehopkajú sa až k predškolákom, ktorýi sa vo svojom “hniezde” usilovne pripravujú na cestu do veľkej školy. Poznajú zvieratá aj stroje, mestá aj lesy, neprekvapí ich ani hlavolam. V angličtine aj slovenčine, poznajú a vedia čo je treba.

Janošíkova 111, 811 04 Bratislava

50+

Detí

9

Tried

12+

Výletov

12

Pedagógov